Müşteri Paneli Webloji İletişim Bilgileri

2014 YEREL SEÇİMLER ADAY WEB SİTESİ

2014 YEREL SEÇİM ADAYLARINA ÖZEL WEB SİTESİ

2014 mart ayında yapılacak olan Yerel Seçimlerde Aday Adayı ve Adaylık süresi içerisinde adayların internet siteleri büyük önem taşımaktadır. Gerek aday destekçileri gerekse aday hakkında bilgi almak isteyen kişiler internetti aday hakkında bilgi almak için sıkça kullanırlar. Aday hakkında eksik, yanlış veya yalan içeriklerin bulunduğu bir çok site mevcuttur. Ziyaretçiler adayın web sitesine ulaşamadıklarında aday hakkında eksik ve yanlış bilgiye sahip olabilirler.

WEBLOJİ olarak adaylar için profesyonel ve kullanışlı web siteleri hazırladık. Aşağıda belirtilen özelliklere sahip siteleri inceleyebilir, ve dilediğiniz bir tasarımı tercih edebilirsiniz.

Her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

HABER YÖNETİMİ

Sitenize "Yönetim Panelinden" haberlerinizi kolayca girebilirsiniz. Haber eklemede herhangi ir sınır veya limit yoktur.

İÇERİK YÖNETİMİ

Hakkımda, Neden Adayım, Makaleler ..vs gibi içeriklerinizi oluşturacağınız sayfalar.

FOTO GALERİ & VİDEO

Tek seferde çoklu resim ekleme, Youtube, DailyMotion, Vimeo gibi video sitelerinden hızlı video ekleme özelliği mevcuttur.

MODÜLLER

Duyurular, Ziyaretçi Defteri, Manşet .. gibi modüllerinizi kolayca oluşturabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak ek modülleri talep edebilirsiniz.

ETKİNLİK TAKVİMİ

Seçim çalışmaları boyunca destekçilerinizin etkinliklerinizi takip etmeleri için günlük olarak programlarınızı ekleyebilirsiniz.

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya sayfalarınıza kolayca içeriklerinizi paylaşabilir, siteniz üzerinden yayınlanan içeriklerin ziyaretçiye erişimini sağlayabilirsiniz.

ONLINE DESTEK

Her türlü teknik destek, soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

BACKUP & GÜVENLİK

Siteleriniz günlük olarak yedeklenir ve güvenliği yüksek sunucularda barındırılır.

TASARIMLAR

AK PARTİ

HABER & DUYURU

Tümünü Görüntüle

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • Hizmet kalitesi, profesyonellik ve müşteri memnuniyetiniz açısından, Çay TV televizyonu olarak sizlerle çalışıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.

    Mustafa Yücel YAZICI

    www.caytvhaber.com
  • Yaklaşık 2 yıldır webloji altyapısı ile hazırlanan web sitesini kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Tavsiye ederim

    Mesut Karaağaç

    www.3bilgi.com